Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянські правоохоронці отримали новий службовий автомобіль

Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Серед тих, хто отримав ключі від нового авто смілянські правоохоронці. Сьогодні відбулася презентація нового службового транспорту. Першими із поповненням автопарку працівників відділу поліції привітали керівники міста та району. Секретар міської ради Віктор Федоренко  побажав правоохоронцям успіхів у подальшій роботі.

 

Детальніше...
 
Засідав оргкомітет із відзначення Дня міста

1 серпня під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання оргкомітету з відзначення 620-ї річниці Сміли. Участь у роботі засідання взяли керуючий справами Олександр Головченко, начальники управління освіти, молоді та спорту, відділу культури, відділу організаційної роботи та голова ради квартальних комітетів. Людмила Семенівна анонсувала програму святкових заходів, відзначивши, що до неї ще можуть бути внесені певні незначні зміни. На оргкомітет було запрошено учасника смілянського музичного гурту. Він запропонував виступ з концертом молодого, але вже відомого по всій Україні гурту «ЦELOFUNK BAND». Також кожен із присутніх на засіданні доповів про стан ввірених йому справ з підготовки до Дня Міста. Підсумовуючи почуте, Людмила Семенівна зазначила, що підготовка йде за планом, однак зробити треба ще багато, закликала всіх до активної роботи. Нагадуємо, що заходи, присвячені 620-ій річниці Сміли, розпочнуться 16 вересня. На свято запрошено делегації міст – побратимів.

 
Сесія міської ради не відбулася через відсутність кворуму

31 липня, повинно було відбутися позачергове засідання 49 сесії міської ради. Проте, через відсутність кворуму сесію провести не вдалося. На сесію з 36 депутатів прийшли 19. Депутатам не вдалося затвердити порядку денного роботи сесії. Після перерви на сесію прийшли лише 15. Секретар міської ради Віктор Федоренко зазначив, що про свою відсутність його попередили лише декілька депутатів. На порядок денний сесії виносилися важливі для громади міста питання, безпосередньо -  про безоплатну передачу основних засобів на баланс комунального підприємства «ВодГео», про безоплатну передачу транспортного засобу на баланс КП «Варта», про припинення дії договорів позички транспортних засобів, укладених з СКП «Комунальник», про списання багатоквартирних будинків з балансу СКП «Наш дім» та передачу їх в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, про затвердження Програми поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі СКП «Смілатеплоенерго» на 2017 рік, про врегулювання заборгованості КП «Смілакомунтеплоенерго» за спожитий природний газ, про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 33-16/УІІ «Про міський бюджет на 2017 рік». В зв’язку з надходженням цільових коштів з державного бюджету для надання  субсидій населенню міста в сумі 3 млн. грн., секретар міської ради Віктор Федоренко змушений був скликати засідання виконавчого комітету міської ради для затвердження рішення про уточнення міського бюджету на 2017 рік. Рішення підлягає затвердженню сесією міської ради.

Шановні депутати, які не з’явилися на засідання сесії, не забувайте про свій прямий обов’язок  - захищати інтереси громади, яка вас обрала і чекає вашої допомоги.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету

31 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основне питання, яке розглянули члени виконавчого комітету, стосувалося уточнення міського бюджету на 2017 рік.

 
У підготовці до сесії міської ради

31 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися безоплатної передачі основних засобів на баланс КП «ВодГео»,  безоплатної передачі транспортного засобу на баланс КП «Варта», припинення дії договорів позички транспортних засобів, укладених з СКП «Комунальник», списання багатоквартирних будинків з балансу СКП «Наш дім» та передачу їх в управління ОСББ, затвердження Програми поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі СКП «Смілатеплоенерго» на 2017 рік, врегулювання заборгованості КП «Смілакомунтеплоенерго» за спожитий природний газ.

 
У підготовці до сесії міської ради

31 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Провів засідання голова комісії Антон Кривко. Основний проект рішення, який розглянули члени комісії, стосувався внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, що викликано змінами трансфертів з державного бюджету та перерозподілом деяких видатків міського бюджету в межах річного розпису.

 
У Смілі продовжується турнір з віджимання

Щонедільний турнір із віджимання від підлоги триває. У черговий раз в зоні активного відпочинку «Галактика» у міському парку культури та відпочинку зібралися охочі показати свої уміння і завдяки цьому ще й отримати грошову винагороду. Під час турніру оголосили доброчинну акцію на підтримку бійців АТО. Голова ГО «Військово-патріотичне об’єднання ветеранів АТО Черкаської області «Справедливість»» Олександр Байда повідомив, що кошти потрібні для того, щоб купити нашим бійцям бензопилу. Доброчинні внески зробили керівники міста та району, активна молодь, інші небайдужі сміляни. Призовий фонд турніру з віджимання формують секретар міської ради Віктор Федоренко, голова районної ради Володимир Грошев і від зони відпочинку «Галактика» Віктор Овчаренко.

Детальніше...
 
Графік планових відключень електромережі цього тижня

Перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію у зв’язку з плановими  ремонтними роботами  у  серпні 2017  року: 01.08.17р.- вул. родини Бобринських (68-106; 103-115), вул. Надії (8-12; 11-23), вул. Технічна (3-17; 4-12), пр. Технічний (1-15), пр. Рафінадний (1-9; 4-18), вул. Соборна (168-200; 79-135), вул. П.Майбороди (3-31; 2-28), пр. П.Майбороди (1-19; 4-50), вул. Одеська (91-95), вул. Федорова (3-25, 2-14), вул. Сімбірська, вул. Ромейка (2-44, 1-23), пров. Попова. 02.08.17р.- вул. М. Яхненка (16-38; 27-53); пров. М. Яхненка (6-28; 3-27); вул. Кам’янська (18-42; 23-63); пров. Восток (1-9; 12-24), пров. Сріблянський, вул. Соборна (139-151, 200-232), вул. Одеська (95,98), вул. Сріблянська, пров. Яцьківський, вул. Ромейка (46-82), пров. Соборний. 03.08.17р – вул. Ростовська (11-47; 14-48), вул. Садова (4-14; 1-19), вул. Молокова  (2-78; 5-31); пров. Садовий (6-12; 1-11), вул. Малишка (1-15; 2-12), вул. Жигулівська (4-14), пров. Сонячний (5-41), пров. Механічний (14-38, 17-31), вул. Алатирська, 17, вул. Кутузова (10-14,89). 04.08.17р – вул. В. Стуса (38-48; 23-27),  вул. Волгоградська (3-11, 4-8),  пров. Амурський (3‑29; 2-14), вул. Кутузова  (2а, 2-8, 37-87), пров. Перекопський, вул. Поповича (1-37, 2-42), вул. Трипільська (39-85).

Диспетчер Смілянського МРЕМ тел.: 4-25-19,  4-32-13

 
Привітали працівників торгівлі з професійним святом

З нагоди Дня працівників торгівлі у міскому Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Щирі слова вітань та сердечної подяки висловив працівникам торгівлі секретар міської ради Віктор Федоренко, вручив подяки виконавчого комітету. Гарним подарунком до професійного свята став блискучий виступ аматорського вокального ансамблю «Родовід».

 
Зі святом!

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Торгівельна справа – одна із найдревніших в історії людства. З прадавніх часів Україна славилася контрактовими і торгівельними ярмарками. Торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків світу. Ці традиції ви, дорогі працівники торгівлі, гідно продовжуєте й сьогодні. Щоденно громадяни користуються вашими послугами, якість яких постійно підвищується. Запроваджуються прогресивні технології організації торгівлі, розширюється асортимент, що наближає нашу країну до європейських та міжнародних стандартів. Торгівля – одна із рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але, перш за все, є засобом спілкування людей один з одним.

Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого міста, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченю споживчого ринку високоякісними товарами. Бажаю вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров`я, родинного затишку, добробуту і щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрішньому дні, вдячності від покупців за відмінне обслуговування.

З повагою секретар міської ради

Віктор Федоренко

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 188