Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Голова міжвідомчої робочої групи прозвітувалась про результати проведеної роботи за I півріччя 2017 року. На засідання були запрошені керівники 26 підприємств, установ та організацій, які за травень 2017 року виплатили працівникам заробітну плату менше мінімального рівня згідно даних Смілянського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Черкаської області. Кожний із керівників цих підприємств надав пояснення щодо виплаченої заробітної плати менше мінімального розміру та були прийняті відповідні рішення.

Детальніше...
 
Смілянські вчителі опрацьовують нові методики викладання

Педагоги школи №3-колегіуму переконані, що англійська мова – це ключ до життєвого успіху, тому продовжують вдосконалювати свою майстерність і під час літніх канікул. Так, Наталія Голоднюк, вчитель англійської мови, тренер спільного проекту Британської Ради та ініціативи GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін» та викладач міжнародного проекту Capital English «English for Police», вивчила багато нового завдяки участі у літній школі для вчителів англійської мови студії освіти «СОВа» спільно з університетом КРОК, яка проходила у Києві у липні цього року.

Детальніше...
 
Акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

27 липня працівники управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради організували проведення акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, до якої також долучились учні державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

Детальніше...
 
Звіт керівників структурних підрозділів міськвиконкому перед громадою

27 липня  відбувся  брифінг керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Смілянської міської ради з представниками ЗМІ та громадськістю, на якому керівники  управлінь і відділів виконавчого комітету прозвітували про роботу за липень місяць. В засіданні взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, його заступники. Звіт був представлений для жителів міста, які  мали можливість особисто задати запитання, висловити свої поради і пропозиції. Громадяни, які не змогли відвідати захід, зможуть ознайомитися з роботою усіх галузей міста через місцеві ЗМІ.

 
Із сесії міської ради

27 липня відбулася 48 сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На початку роботи сесії Віктор Антонович висловив подяку смілянам, які допомагають воїнам АТО, що зараз в зоні бойових дій, та вручив почесні грамоти за допомогу захисникам України, громадянську позицію від командира та особового складу мінометної батареї, які виконують військові завдання в зоні АТО. На засіданні сесії депутати розглянули 94 рішення. Основні з яких стосувалися затвердження Програми розвитку веслувального спорту в місті Смілі на 2018-2020 р.р., Програми охорони навколишнього  природного середовища міста Сміли на період з 2017-2022 р.р., статутів Смілянської міської лікарні, ЗОШ №10, затвердження Положення про порядок надання одноразової фінансової допомоги військовослужбовцям військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році та членам їх сімей, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили у скрутне становище. Депутати також проголосували за надзвичайно важливі для міста рішення, які розпочинають процес створення на базі Смілянської міської лікарні ім. Тараса Шевченка відділення з гемодіалізу

 
28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом

Міжнародна подія, присвячена проблемам гепатиту, відзначається 28 липня. Щорічно цього дня  проводяться заходи з популяризації знань про вірусні гепатити, для профілактики нових заражень серед населення. В 2016 році Всесвітня асамблея охорони здоров`я  вперше в історії поставила глобальні цілі боротьби проти вірусного гепатиту.

Детальніше...
 
Мовою цифр

Станом на 01.07.2017 на пенсійному обліку в Смілянському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області перебуває 29908 пенсіонерів.  З них - 4873 пенсіонери працюють (16,6%).

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету

26 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися захисту прав дітей, висунення кандидатури Зарічанської І.І. до присвоєння почесного звання України «Мати-героїння», проведення громадських слухань щодо обговорення проектів детальних планів територій, зазначених у проектах рішень, затвердження фінансових планів на 2018 рік смілянських комунальних підприємств «Смілатеплоенерго», «Смілакомунтеплоенерго», «Водгео», надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміли та особам, що тимчасово проживають в місті, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 
Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників

Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування). Наразі вступники зареєстрували 159 тис. електронних кабінетів, через які подано понад 1 млн 043 тис. електронних заяв. Загалом на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра – наразі подано 1 млн 656 тис. 625 заяв.

Детальніше...
 
Сини Героя України Євгена Войцехівського ростуть патріотами і люблять спорт

Молодший син загиблого Героя України Євгена Войцехівського, Руслан, відзначив день народження. Привітати його приїхали секретар міської ради Віктор Федоренко, голова районної ради Володимир Грошев. Із побажаннями продовжувати добру справу батька – займатися спортом та пропагувати власним прикладом здоровий спосіб життя представники влади подарували дітям Героя комплект для занять боксом, футбольні м’ячі, спортивні костюми, а також привезли солодощі та надали родині матеріальну допомогу. До поздоровлень долучилися радник голови обласної ради Анатолій Нужний та підприємець Сергій Махаринець.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 188