Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі триває очищення Тясмину

Вперше у міському бюджеті Сміли заклали кошти на природоохоронні заходи, зокрема і на очищення річки Тясмин. Також міська влада вперше доручила виконувати роботи з очищення водойми комунальному підприємству «Комунальник». Його працівники освоїли швидко, донедавна невластивий для себе, вид діяльності. Із завданнями справляються як належить. Бригада і техніка нині очищають русло Тясмина у старій Гречківці та Яблунівці.

Детальніше...
 
Зустріч з учасниками АТО в управлінні праці та соціального захисту населення

20 липня в управлінні праці та соціального захисту населення ВК Смілянської міської ради відбулася зустріч з учасниками АТО. Захід організовано з метою всебічного ознайомлення учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО про права та пільги, які їм передбачено законом.

Детальніше...
 
Про стан інфекційної та паразитарної захворюваності

Смілянський міськрайонний відділ державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про стан інфекційної та паразитарної захворюваності населення міста Сміли за 6 місяців 2017 року.

 

Детальніше...
 
До уваги роботодавців міста Сміли!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради запрошує всіх роботодавців міста Сміли, які використовують найману працю, взяти участь в семінарі на тему: «Роз'яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю». Семінар відбудеться 3 серпня о 1500 в сесійній залі Будинку рад за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37 (1й поверх).

Детальніше...
 
Чим зацікавити учнів?

Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентоздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах. Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

 

Детальніше...
 
Працівники Смілянського центру зайнятості відвідали обласний комунальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

19 липня працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості разом з Головним державним інспектором Управління державної праці у Черкаській області відвідали комунальний гуртожиток, в якому проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з метою ознайомлення з умовами проживання.

 

Детальніше...
 
Із сесії міської ради

20 липня відбулася 47 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На засідання сесії виносилося 2 питання, які стосувалися звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

 

Детальніше...
 
Відбудеться семінар-практикум щодо використання електронної системи Prozorro

У Смілі відбудеться семінар-практикум для Замовників та Постачальників товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи ProZorro, за участі представника ДП “ПРОЗОРРО” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Надії Бойко. На семінар запрошуються представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних закладів, підприємців, сільські голови. Семінар відбудеться 21 липня о 12.00 годині в міському Будинку культури, вул. Соборна, 100.

Детальніше...
 
Підсумки роботи

Протягом I півріччя 2017 року відділом з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 призначено пенсії 721 громадянам, проведено 1249 перерахунків за додатково наданими документами, в т.ч. 553 працюючим пенсіонерам проведено перерахунки  пенсії з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій, 663 індивідуально-масових перерахунків розмірів пенсії. Призначено 5 пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

 

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області інформує

Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, що були закінчені будівництвом до 05.08.1992 та розташовані на територіях сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 188