Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Працівники комунальної служби оновлили дорожні розмітки на перехрестях та вулицях Сміли

СКП «Комунальник» продовжує активний процес оновлення дорожньої розмітки на перехрестях та вулицях міста. На сьогоднішній день робочі нанесли розмітку на площі 1000 кв.м. на перехресті вулиць Соборної та Перемоги, від перехрестя вулиць Соборної та Перемоги до швейної фабрики, на перехресті вулиць Соборної та Незалежності, від перехрестя вулиць Незалежності та Соборної до перехрестя вулиці родини Бобринських, від перехрестя вулиць Незалежності та Соборної до магазину «Сріблянка», від перехрестя вулиць Соборної та Перемоги до перехрестя вулиць Незалежності та Соборної, перехрестя вулиці Соборної з Ротондівською.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету

13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. В ході засідання Віктор Антонович озвучив приємну новину, завдячуючи спільним зусиллям депутатів усіх рівнів, обласній адміністрації, міській владі, Кабінет Міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого в Черкаській області буде сформовано 5 госпітальних округів, один із яких буде в Смілі.

Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися затвердження фінансових планів на 2018 рік Смілянських комунальних підприємств «Світоч», «Кобзар», «Архітектурно-планувальне бюро», організації ярмарки з реалізації баштанових культур у літньо-осінній період 2017 року, захисту прав дітей, надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 
Щодо оформлення права на землю

До відома громадян, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою, але не подали їх на затвердження міській раді, або які звернулись за отриманням вихідних даних на відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в мікрорайоні «Довжик» м. Сміла і які не звернулись з клопотанням до міської ради про передачу цих земельних ділянок на підставі відповідних проектів землеустрою.

 

Детальніше...
 
Створення агентських пунктів

Повідомляємо, що з метою підвищення рівня якості та створення сервісу обслуговування громадян, на базі Березняківської сільської ради та Балаклеївської сільської ради створено агентські пункти Смілянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області.

Детальніше...
 
Обережно! Блискавка!

Ураження блискавкою досить не часте явище, але від нього ніхто не застрахований. Саме в літні місяці блискавка може становити серйозну небезпеку для людини, її майна. Від ударів блискавки гинуть люди, виникають пожежі, стаються інші нещастя. Захиститися від блискавок дуже важко, але знизити ймовірність ураження блискавкою – все-таки можна.

Детальніше...
 
У Смілянській міській лікарні підтримують хворих дітей клоуни

У Смілі набирає обертів волонтерський проект "Лікарняні клоуни", який започаткували небайдужі учні міської гімназії імені В.Т. Сенатора в рамках Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну". Мета цього проекту – підтримати хворих дітей, які перебувають на лікуванні в дитячому відділенні міської лікарні, забезпечивши їх іграшками, книжками, канцтоварами. Також волонтери-клоуни відвідують маленьких пацієнтів у лікарняних палатах, розважають їх та підтримують, даючи можливість їхнім мамам хоч трішки перепочити.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради

12 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Засідання провела голова комісії Людмила Скороход. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися Програми розвитку веслувального спорту в м. Сміла на 2018-2020 роки, статутів Смілянської міської лікарні, ЗОШ №10, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили у скрутне становище та ряду інших питань.

 
Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна встановлений статтею 172 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону (пункт 172.3 статті 172 ПКУ).

Детальніше...
 
Купатися у невідведених місцях – ЗАБОРОНЕНО!

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує громадянам, що при ігноруванні попередження про заборону купання у невідведеному для цього місці, ви наражаєтеся на небезпеку:

Детальніше...
 
Смілянська школа №3-колегіум серед чотирьох шкіл області, на базі яких розпочнеться впровадження нової парадигми сучасної початкової освіти

У Черкасах стартував тренінг для шкіл-учасниць всеукраїнського пілотного проекту «Нова українська школа», повідомляє прес-служба Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Попередньо чотири школи області вибороли право такої участі, а саме: Черкаська гімназія № 9, Смілянська школа №3-колегіум, Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка та Золотоніська школа № 2 інформаційних технологій. В Україні таких навчальних закладів визначено 100. Саме на їхній базі розпочнеться впровадження та апробація нової парадигми сучасної початкової освіти.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 188